Fancoil Satış, Montaj, Projelendirme

Ücretsiz Keşif : 0312 326 46 36

DAIKIN marka fancoil üniteleri, son teknoloji kullanılarak tasarlanmış ve yüksek verim değerleri ile günümüzün zorlu performans, boyut, akustik, düşük enerji, montaj ve bakım kolaylığı gerekliliklerini karşılamaktadır.

> Çok geniş bir kapasite aralığında;

* Gizli tavan-döşeme tipleri,

* Kabinli tavan ve döşeme tipleri,

* Yüksek basınçlı gizli tavan tipleri, 

* Kasetli tavan tipleri,

* Duvar tipleri

ile müşterilerin farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

>Türkiye'de üretilen Eurovent sertifikasına sahip Daikin fancoil cihazları sektörün en düşük ses seviyelerinden birine sahiptir. Kabinli, kasetli ve duvar tipi cihazların estetik tasarımları sayesinde konuldukları mekanda görsellik açısından fark yaratmaktadırlar. Günümüzün son teknolojisi EC plug fanlar sayesinde hem verimlilik hem de ses seviyesi anlamında çok önemli avantajlar sağlamaktadır.

> Kullanım ihtiyacına göre 2 ve 4 borulu tiplerde ve farklı sıra sayısı ve geometride batarya seçimi yapılarak farklı kapasite ihtiyaçlarında fancoil seçilebilmektedir. Termostat, vana, kontrol, panjur, menfez, pompa, elektrikli ısıtıcı vb... çok çeşitli opsiyonlar kulLanıcıların her türlü beklentisine cevap verebilmektedir.

Ücretsiz keşif sayesinde klimanızın & kombinizin takılacağı yerin belirlenmesini ve size en uygun modelleri öğrenmiş olursunuz. Ücretsiz Keşif Formu