Kurumsal

Ücretsiz Keşif : 0312 326 46 36

Törem Doğalgaz 1994 yılında Keçiören Ankara’da faaliyete başlamış olup, kurulduğu günden  bugüne kadar kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile 30. yılını  doldurmuştur. Kadrosunda deneyimli ve uzman kişiler bulundurarak çözüm ve başarı odaklı  çalışmalarını bugün hala titizlikle sürdürmektedir.  

İklimlendirme sektörünün lideri Daikin markasının ana bayisi olan firmamız, bireysel ve proje  çözümleri olmak üzere kişiye ve ihtiyaca göre çözümler sunmaktadır. Bireysel kapsamda soğutma için  split veya multi klima, temiz hava, nem alma, nem verme gibi alternatifler sunarken, ısıtmada yoğuşmalı kombi, kazan, Altherma ısı pompası çözümleri ile konut ve villa ölçeğindeki yapılarda  aradığınız konfor ve kaliteli hizmeti tek elden sunma imkanına sahiptir. 

Proje bazında ise, otel, hastane, residence, AVM, resmi hizmet binaları, iş merkezi, fabrika,  showroom tarzı yerlerde Daikin VRV klima sistemleri, klima santrali, Fancoil, ısıtma kazanı, kaskad  sistemi gibi çeşitli çözümlerimiz ile proje çizimi, ihtiyacınıza uygun ürün seçimi, satış ve uygulama  hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 

Kurulduğumuz tarihten bugüne kadar güvenilir, hizmet odaklı, çevreye ve toplumsal hayata  saygılı çözümler sunmaktayız. Firmamız dürüstlük ve şeffaflık ilkesine bağlı olup kaliteyi son teknoloji  ürünler ile müşterilerine sunmayı amaç edinerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Törem Mühendislik
Törem Mühendislik
Törem İklimlendirme
Törem Doğalgaz
150+
ÇEŞİT ÜRÜN
3900+
MÜŞTERİ
10000+
TAMAMLANAN PROJE
28+
YILDAN FAZLA TECRÜBE
Ücretsiz keşif sayesinde klimanızın & kombinizin takılacağı yerin belirlenmesini ve size en uygun modelleri öğrenmiş olursunuz. Ücretsiz Keşif Formu